Koper Handball Cup
Mednarodni velikonočni rokometni turnir
Koper/Izola, 19.-21.4.2019

Kategorije

Dečki

2009 (mini)

  • ŠD MOKERC- KIG
  • TVD Partizan Duplje - RK Duplje Tržič, RK Duplje - Radovljica

2008 (mini)

  • Rokometni klub Maribor branik
  • ŠD MOKERC- KIG
  • TVD Partizan Duplje - RK Duplje Tržič, RK Duplje - Radovljica

2007 in mlajši

  • Moški rokometni klub Ljubljana
  • MRD Dobova
  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • RD Alples Železniki
  • RK Dol TKI Hrastnik
  • ROKOMETNI KLUB GORENJE VELENJE
  • Rokometni klub Maribor branik
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • ŠD MOKERC- KIG
  • SPORT CLUB Senec

2006 in mlajši

  • Fonix ISE
  • G.S.D. PALLAMANO SPALLANZANI
  • Moški rokometni klub Ljubljana
  • MRD Dobova
  • ROKOMETNI KLUB GORENJE VELENJE
  • Rokometni klub Maribor branik
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

2005 in maljši

  • Bezirk Ostbayern
  • Bologna Handball United
  • RD Moškanjci Gorišnica
  • ROKOMETNI KLUB GORENJE VELENJE
  • Rokometni klub Maribor branik
  • ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK
  • Sportinsieme Castellarano

2004 in mlajši

  • Angyalföldi Sportiskola és DSE
  • Bezirk Ostbayern
  • G.S.D. PALLAMANO SPALLANZANI
  • Moški rokometni klub Ljubljana
  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • RK Dol TKI Hrastnik
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

2002 in mlajši

  • Bezirk Ostbayern
  • Fonix ISE
  • G.S.D. PALLAMANO SPALLANZANI
  • Moški rokometni klub Ljubljana
  • RK Dol TKI Hrastnik
  • Rokometni klub Maribor branik

Deklice

2009 (mini)

  • Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia
  • Ž.U.R.D. Koper
  • Žrd Škofja Loka
  • ŽRK Izola

2008 (mini)

  • ŽRK Izola

2007 in mlajši

  • GKL Waldviertel USV Langenlois Handball
  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • ŠD JADRAN BLUEMARINE
  • SPORT CLUB Senec
  • Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia
  • Ž.U.R.D. Koper

2006 in mlajši

  • G.S.D. PALLAMANO SPALLANZANI
  • GKL Waldviertel USV Langenlois Handball
  • Ž.U.R.D. Koper
  • Žrd Škofja Loka

2005 in mlajši

  • Bezirk Ostbayern
  • HSG Remus Bärnbach/Köflach
  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • RD Moškanjci Gorišnica
  • Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia
  • ŽRK Izola

2004 in mlajši

  • Bezirk Ostbayern
  • G.S.D. PALLAMANO SPALLANZANI
  • SPORT CLUB Senec
  • Sportinsieme Castellarano
  • Ž.U.R.D. Koper

2002 in mlajši

  • Bezirk Ostbayern
  • Fonix ISE
  • G.S.D. PALLAMANO SPALLANZANI
  • HSG Remus Bärnbach/Köflach
  • WAT Atzgersdorf
  • Ž.U.R.D. Koper