Koper Handball Cup
Mednarodni velikonočni rokometni turnir
Koper/Izola, 30.3.-1.4.2018

Kategorije

Dečki

2008 in mlajši (mini rokomet) - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • Društvo Rokometna šola Alena Mihalja
  • Kézilabda Utánpótlás Sport Kft / PLER
  • RD Koper 2013
  • ŠD MOKERC IG

2007 in mlajši (mini rokomet) - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • Društvo Rokometna šola Alena Mihalja
  • Mrk metalac
  • RD Koper 2013
  • RK DOL TKI HRASTNIK
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • Rokometno združenje Maribor Branik
  • SPORT CLUB Senec

2006 in mlajši - Dosežena omejitev 12 prjavljenih ekip!

  • HC BW Feldkirch
  • Kézilabda Utánpótlás Sport Kft / PLER
  • Mrk metalac
  • MRK OPATIJA
  • RD Alples Železniki
  • RD Koper 2013
  • RK Maksimir Pastela
  • ROKOMETNI KLUB CELJE PIVOVARNA LAŠKO
  • Rokometni klub Slovenj Gradec 2011
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • Rokometno združenje Maribor Branik
  • Športno društvo Škofljica

2005 in mlajši - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • bologna handball united
  • CRENNA asd
  • Mrk metalac
  • RD Koper 2013
  • RD Moškanjci Gorišnica
  • RD RIKO RIBNICA
  • RK Maksimir Pastela
  • RK"Vojvodina"
  • Rokometni klub Trimo Trebnje

2004 in mlajši - Dosežena omejitev 12 prijavljenih ekip

  • HC BW Feldkirch
  • Mrk metalac
  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • RD Koper 2013
  • RK DOL TKI HRASTNIK
  • RK Maksimir Pastela
  • Rokometni klub Slovenj Gradec 2011
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • Rokometno združenje Maribor Branik
  • SPORT CLUB Senec
  • Športno društvo Škofljica
  • TJ Strojar Malacky

2003 in mlajši - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • CRENNA asd
  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • RD Koper 2013
  • RD RIKO RIBNICA
  • RK Maksimir Pastela
  • RK"Vojvodina"
  • Rokometni klub Slovenj Gradec 2011

2001 in mlajši - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • CRENNA asd
  • HC BW Feldkirch
  • RD Koper 2013
  • RD Moškanjci Gorišnica
  • RD RIKO RIBNICA
  • RK"Vojvodina"
  • Rokometno združenje Maribor Branik

Deklice

2008 in mlajše (mini rokomet) - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • Društvo Rokometna šola Alena Mihalja
  • Ž.U.R.D. KOPER
  • ŽRK VINODOL

2007 in mlajše (mini rokomet) - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • Društvo Rokometna šola Alena Mihalja
  • ŽRD Škofja Loka

2006 in mlajše - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • HC BW Feldkirch
  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • RK KRIM MERCATOR
  • RK LJUBLJANA
  • RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  • Ž.U.R.D. KOPER
  • ŽRK VINODOL

2005 in mlajše - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • Društvo Rokometna šola Alena Mihalja
  • HC BW Feldkirch
  • RD Moškanjci Gorišnica
  • SPORT CLUB Senec
  • ŽRK BRANIK MARIBOR

2004 in mlajše - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • Pallamano 2 Agosto Bologna
  • ROKOMETNI KLUB PIRAN
  • ROKOMETNI KLUB RAČE
  • Ž.U.R.D. KOPER
  • ŽRK BRANIK MARIBOR
  • ŽRK VINODOL

2003 in mlajše - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • ASD ARIOSTO PALLAMANO
  • HC BW Feldkirch
  • HSG Remus Bärnbach/Köflach
  • ŽRK IZOLA

2001 in mlajše - Omejitev 12 prijavljenih ekip

  • ASD ARIOSTO PALLAMANO
  • Društvo Rokometna šola Alena Mihalja
  • HANDBALL LENO
  • HC BW Feldkirch
  • ROKOMETNI KLUB RAČE
  • Ž.U.R.D. KOPER
  • ŽRK BRANIK MARIBOR