Koper Handball Cup
Mednarodni velikonočni rokometni turnir
KOPER, 14. - 16.4. 2017

Kategorije

Dečki

1997 in mlajši

  • A.S.D. HANDBALL FAENZA 1983
  • A.S.D. PALLAMANO RAPID NONANTOLA
  • Rokometno združenje Maribor Branik

2000 in mlajši

  • A.S.D. HANDBALL FAENZA 1983
  • Bezirk Ostbayern
  • Főnix ISE
  • RK SLOVENJ GRADEC 2011
  • RK TRSAT RIJEKA
  • Rokometno združenje Maribor Branik
  • SPORT CLUB Senec

2002 in mlajši

  • A.S.D. HANDBALL FAENZA 1983
  • Bezirk Ostbayern
  • Főnix ISE
  • MRK Čakovec
  • Mrk Metalac
  • Pallamano 2 Agosto Bologna ASD
  • RK SLOVENJ GRADEC 2011
  • RK TRSAT RIJEKA
  • Rokometno združenje Maribor Branik

2003 in mlajši

  • A.S.D. HANDBALL FAENZA 1983
  • A.S.D. PALLAMANO RAPID NONANTOLA
  • Bezirk Ostbayern
  • Eger SBS Eszterházy
  • Kézilabda Utánpótlás Sport Kft. (short name: PLER Budapest)
  • MRK Čakovec
  • RD ISTRABENZ PLINI IZOLA
  • RD Koper 2013
  • Rokometno društvo Alples Železniki
  • SKH AGROKARPATY PEZINOK

2004 in mlajši

  • A.S.D. ROMAGNA HANDBALL
  • Főnix ISE
  • MRK BUJE '53
  • Mrk Metalac
  • RK SLOVENJ GRADEC 2011
  • RK TRSAT RIJEKA
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • Rokometno združenje Maribor Branik
  • ŠD RK KRIM-OLIMPIJA
  • SPORT CLUB Senec

2005 in mlajši

  • A.S.D. PALLAMANO RAPID NONANTOLA
  • A.S.D. ROMAGNA HANDBALL
  • Mrk Metalac
  • RD Koper 2013
  • RK SLOVENJ GRADEC 2011
  • ROKOEMTNI KLUB CELJE PIVOVARNA LAŠKO
  • Rokometni klub Trimo Trebnje
  • Rokometno društvo Alples Železniki
  • ŠD RK KRIM-OLIMPIJA

2006 in mlajši (mini handball)

  • MRK Čakovec
  • Mrk Metalac
  • RD ISTRABENZ PLINI IZOLA
  • RK TRSAT RIJEKA
  • Rokometno združenje Maribor Branik

2007 in mlajši (mini handball)

  • RD ISTRABENZ PLINI IZOLA
  • RK Dol TKI Hrastnik
  • RK SLOVENJ GRADEC 2011
  • SPORT CLUB Senec

Deklice

1997 in mlajše

2000 in mlajše

  • Bezirk Ostbayern
  • RK SINGIDUNUM
  • ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
  • ŽRK BRANIK MARIBOR
  • Žrk Celje celjske mesnine
  • ŽURD Koper

2002 in mlajše

  • Bezirk Ostbayern
  • DRŠ ALENA MIHALJA
  • ŽRK BRANIK MARIBOR
  • Žrk Celje celjske mesnine
  • Žrk Izola
  • Žrk Izola
  • Žrk Izola
  • Žrk Izola
  • ŽURD Koper

2003 in mlajše

  • Bezirk Ostbayern
  • RK RAB
  • WAT Atzgersdorf
  • Žrk Izola

2004 in mlajše

  • Pallamano 2 Agosto Bologna ASD
  • RK Olimpija
  • RK Zelene doline Žalec
  • ROKOMETNI KLUB KRIM MERCATOR
  • WAT Atzgersdorf
  • ŽRK BRANIK MARIBOR
  • ŽURD Koper

2005 in mlajše

  • DRŠ ALENA MIHALJA
  • RK Zelene doline Žalec
  • ROKOMETNI KLUB KRIM MERCATOR
  • WAT Atzgersdorf
  • Žrk Celje celjske mesnine
  • Žrk Izola

2006 in mlajše ( (mini handball)

  • ŽURD Koper

2007 in mlajše (mini handball)

  • DRŠ ALENA MIHALJA